12-14 листопада у Полтаву на гастролі приїде Кримськотатарський академічний музично-драматичний театр

   «Нам випала нагода приймати у гості Кримськотатарський драматичний театр у рамках реалізації завдань Президента України Віктора Януковича щодо зміцнення національної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин. Таку співпрацю ми підтримуємо, і роботу у цьому напрямку проводимо уже не перший рік. Наш театр тісно співпрацює із Кримськотатарським академічним музично-драматичним театром, виїжджає туди, дає гастролі і має успіх. Поєднання і обмін досвідом – це один із фрагментів політичної культури. Україна – багатонаціональна, на території Полтавської області проживає більше 100 різних національностей. Тому обмін культурними програмами дає можливість взаємопорозуміння, взаємоповаги і визнання Полтавщини на території інших областей та країн», – сказав заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА Валерій Пархоменко.

Сюжет драматургічної постановки базується на засадах добра і пропагує високі моральні цінності та протидію ксенофобії, расизму і націоналізму. Тож приурочать гастролі Кримськотатарського академічного музично-драматичного театру на Полтавщині до Міжнародного дня толерантності.

«Співпраця із Кримськотатарським театром побудована на багаторічній дружбі із нашим театром. У виставі “Прибулець із космосу” є глибокий виховний момент. Усе це ми хочемо донести до наших дітей», – зазначив начальник управління культури Геннадій Фасій.

Обласна влада бажає, щоб переглянули цю виставу якомога більше дітей та їхніх батьків.
narada narada2 narada3