Гоголівці подарували казку в оздоровчому таборі «Соснова поляна»

sosnova poljana.jpg    Колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя показав у оздоровчому таборі «Соснова поляна», що у Великобагачанському районі, дитячу виставу «Кіт у чоботях».
    Вже стало доброю традицією, коли гоголівці щороку влітку дарують дітлахам дитячі вистави у таборах відпочинку Полтавської області. Таким чином актори театру імені Гоголя сприяють культурному розвитку підростаючого покоління, наживо спілкуються з ними, у форматі гри повчають та дарують приємні миттєвості.  
    Одна із таких зустрічей з прекрасним, що відбулася у таборі «Соснова поляна», запам’яталася як маленьким шанувальникам мистецтва, так і самим акторам. 
    – У цьому таборі відпочивали діти з усіх куточків України, вони з усмішками зустрічали наших акторів, слухали, аплодували, – розповів директор театру, заслужений працівник культури України Олексій Андрієнко. – Захоплююча казка «Кіт у чоботях» стала для них приємним подарунком, адже вона – добра, щира, створена справжніми професіоналами. Головні ролі у виставі, що була показана дітлахам у «Сосновій поляні», задіяні заслужений артист України Олег Шеремет, Владислав Шевченко, перспективна молодь – актори Аліна Лущай, Тарас Краюха та Олександр Бородавка. 
    Гоголівці з перших хвилин вистави полонили дитячі серця. Найменші глядачі із цікавістю спостерігали за драматичним перебігом подій. Вихователям інколи доводилося стримувати підопічних, які бурхливо співпереживали героя та раділи разом з ними. Сміх викликала поява здавалося б негативного, але кумедного та харизматичного Людожера, якого чудово зіграв провідний актор Олег Шеремет. 
    Усмішка грали на обличчях малечі, коли на сцені з’являвся дещо наївний та безпорадний Жак-Простак у виконанні Тараса Краюхи. Дітлахи не залишили без уваги та оплесків також імпозантного, в міру вихованого Кота (актор Олександр Бородавка) й шляхетно вбраного Короля (головний режисер театру, актор Владислав Шевченко). 
    Полтавським акторам сподобалися не тільки вдячні глядачі «Соснової поляни», які довели, що добре розуміються на мистецтві, а й сам оздоровчий табір. Він розташований у мальовничому місці – в сосновому лісі, де повітря напоєне ароматом хвої і веселим щебетанням дитячих голосів. 
    Очолює колектив табору «Соснова поляна» вже понад 20 років директор Леонід Мацько. За цей час він згуртував навколо себе відданих своїй справі професіоналів, серед яких незмінними помічниками керівника стали старший вихователь Оксана Яценко та методист Віктор Скороденко. Пощастило табору і з благодійниками, які підтримують оздоровницю – ППО «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС». 
    Адміністрація табору намагається всебічно задовольняти культурно-естетичні запити відпочивальників. Тому не дивно, що табір вже декілька років запрошує акторів полтавського театру імені М.В. Гоголя. І цього року не обійшлося без вдячності – гостей нагородили Дипломом за цікаву постановку дитячої казки «Кіт у чоботях» і за вагомий внесок у духовне та естетичне виховання дітей. Висловили і сподівання на подальші зустрічі і плідну співпрацю у майбутньому. 

    Джерело: "Вечірня Полтава", № 31 (1118), 30 липня 2014. Автор - Богдана КУЖИЛЬНА.