Гоголівці уважили людей похилого віку концертом

30 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день громадян похилого віку. Саме цьому святу було присвячено виступ колективу Полтавського академічного обласного українського музично-драматургічного театру ім. М.В. Гоголя у Горбанівському геріатричному пансіонаті Ветеранів війни та праці.
        Для всіх присутніх, яких зібралося чимало у затишному залі, виступали кращі солісти театру у супроводі камерної групи музикантів. До уваги глядачів цього дня звучали відомі старовинні романси у виконанні народних артистів театру Василя Голуба та Неллі Ножинової, заслужених артистів Володимира Гостіщева, Миколи Дудника та Маргарити Томм, провідних артистів Сергія Озерянка, Ніни Савченко та Вікторії Ягодки, молодого соліста театру Романа Шаповала. Вели концерт, переплітаючи романси чудовими поетичними рядками, провідні артисти театру Тетяна Любченко та Богдан Чернявський.

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_romansu.jpg
        — Такі концерти дозволяють зрозуміти, що наше мистецтво не байдуже людям, — розповів головний режисер театру Владислав Шевченко, — а особливо людям, які пройшли війну, які все життя працювали, і, можливо, навіть не мали змоги сходити до театру. Сьогодні ми бачимо, як вони разом з артистами згадують слова і мелодії улюблених романсів, свої молоді роки, і ми бачимо як на їхніх обличчях з’являється усмішка. Вони не забуті, нашому поколінню треба вчитися у цих людей, адже вони – щирі у своїх емоціях, у своїх життєвих переконаннях. Ми з радістю ще не раз приїдемо до цих ветеранів, адже нам є чому в них вчитися. І до того ж вони – найвдячніший глядач, вони нас кожного разу чекають і висловлюють щиро слова вдячності після наших виступів.
         Колектив театру провів у товаристві ветеранів майже дві години, подарувавши присутнім нові мистецькі емоції, створив атмосферу свята, мистецтва та легкої ностальгії. Натхненні такою теплою зустріччю, гоголівці повернулися до театру, щоб ввечері зіграти виставу «За двома зайцями» у рідних стінах.

b_700_700_16777215_00_images_archive_2_romansu.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_3_romansu.jpg

Ольга Коваленко,
керівник літературно-драматургічної частини театру