Гоголівці вшановували українських військових у 23-річницю Збройних сил України

b_1200_700_16777215_00_images_archive_zsu2.jpg        У театрі ім. М.В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди 23-ї річниці Збройних сил України.
     Привітання лунали від керівників полтавської обласної та міської влади. Відбулося нагородження та святковий концерт. На адресу захисників держави звучали щирі слова вдячності за їхню невтомну службу. 
     На свято були запрошені ветерани та працівники ЗСУ, курсанти, студенти військових кафедр, офіцери, сержанти, прапорщики та солдати, учасники АТО. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих на сході України військових та волонтерів.
     Розпочався концерт піснею про Україну у висконанні кращих солістів театру ім. М.В. Гоголя народний артист України Василь Голуб, заслужені артисти України Маргарита Томм та Володимир Гостіщев, Вікторія Ягодка, Лідія Кретова, Сергій Озерянко та Олександр Дубовий. Вели урочистості та святковий концерт в.о. головного режисера театру Владислав Шевченко та провідна артистка театру Тетяна Любченко.
      Окрасою святковою дійства стала жива музика - симфонічний оркестр Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя під орудою народного артиста України Віталія Скакуна. 

b_700_700_16777215_00_images_archive_zsu1.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_zsu3.jpg

                           

 

 

 Ольга Коваленко

керівник літ-драм частини театру