Гоголівці стали номінантами на здобуття Премій НСТДУ

"4 грудня відбудеться вручення щорічних премій від НСТДУ.

Серед номінантів на здоюуття престижних нагород і наші гоголівці.

Премію імені Марії Заньковецької, що вручається за створення ролей високого художнього рівня, що стали подією в театральному мистецтві України, може отримати Денисенко Анна Василівна, акторка, провідна майстриня сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Гоголя (подання Харківського міжобласного відділення). Серед найяскравіших ролей актриси: Софія («Безталанна»), Галя («Назар Стодоля»), Цейтл («Поминальна полива»), Мавка («Лісова пісня»), Маруся Чурай («Маруся Чурай».)

b_1200_700_16777215_00_images_2021_1_nominantu-zankovetska.jpg

Також на Премія імені Федора Нірода, що вручається за вагомий внесок у розвиток театрального сценографічного мистецтва, за визначні досягнення та за високу мистецьку досконалість в цій галузі, висунуто Ірину Георгіївну Кліменченко, головну художницю Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Гоголя (подання Харківського міжобласного відділення). Вона є сценографом більшості вистав театру, серед яких: «Ханума», «Політ над гніздом зозулі», «Опера жебраків», «Собаче серце» на інші. Роботи були відзначені на багатьох театральних фестивалях.

b_700_700_16777215_00_images_2021_1_nominantu-nirod.jpg