«Ханума» — новорічна прем’єра гоголівців

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/archive/IMG_0297.jpg'
There was a problem loading image 'images/archive/IMG_0297.jpg'
There was a problem loading image 'images/archive/IMG_0012.jpg'
There was a problem loading image 'images/archive/IMG_0012.jpg'

IMG 9764Перед Новорічними святами полтавці отримали чудовий подарунок від Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя – 25 грудня відбулася прем’єра вистави «Ханума». Весела історія про добру та хитру сваху Хануму в гоголівців вийшла з «грузинським присмаком», із жартівливими нотками та чудовим акторським ансамблем.

«Ханума» – історія про кохання, інтриги, сварки та примирення, але все ж добра, щира та близька кожному з нас. Спеціально для постановки цієї вистави запросили режисера із Грузії Цицино Кобіашвілі, якій удалося одразу порозумітися з полтавськими акторами та втілити задумане на найвищому рівні. Режисер допомогла гоголівцям перейнятися атмосферою прекрасної Грузії, доторкнутися до культури цієї країни, відчути тонку грань людських стосунків та характерів. Цицино Кобіашвілі – талановита актриса та режисер, яка понад 30 років працює в рідному Тбіліському академічному театрі ім.Коте Марджанішвілі. Вона сама зіграла безліч ролей, а з 1998 року почала ставити вистави. Її постановки у різних театрах Тбілісі користуються попитом і подобаються глядачам за щирість, прозорість характерів, глибоку змістовність. Сама Цицино говорить, що їй раніше не доводилося ставити «Хануму»:
"Це мій перший досвід у постановці цієї вистави. Це наша класика, пісні з неї знає кожен грузин. Тепер і полтавські актори, з якими ми разом ставимо виставу, знають їх і танцюють грузинські танці. Сподіваємося, що вони сподобаються і полтавцям. Ця п’єса дуже гарно звучить українською! Нічого у цьому світі неможливе без любові, лише з любов’ю до акторів, до матеріалу, який збираєшся ставити, до сцени та всього оточуючого прийде мистецтво, яке потім з любов’ю подаруємо глядачам. У виставі звучить музика Гії Канчелі з притаманними для грузинських пісень ритмами. Актори не тільки грають та співають, а ще й танцюють автентичні грузинські танці у постановці досвідченого талановитого грузинського хореографа Бакарі Хінтібідзе. Саме його Цицино запросила на постановку до Полтави".

IMG 0297    IMG 0103   IMG 0012
Джерело: Володимир Оніщенко, "Полтавський вісник", № 1, 2 січня 2014 року. http://www.visnyk.poltava.ua/articles/1389191544/