Полтавцям показали пікантну виставу й назбирали грошей

 

       У залі не було вільних місць, актори наливали глядачам горілки, а на сцені було чимало еротики.        Пристрасті вирували ще й які, а від гумору баби Палажки та баби Параски, що, здавалось, народились, аби день і ніч сваритись, глядачі заходились реготом. Так у Полтаві днями відбулась благодійна вистава        «Кайдашева сім’я», прем’єра цього сезону обласного драматичного театру імені Миколи Гоголя.
        Глядачі від дійства були у захваті. Постановка цікава, на такий спектакль хочеться прийти ще і ще, щоб отримати порцію позитиву та яскравих емоцій. Старий Кайдаш із кумом наливали не лише собі, а й глядачам, правда, останні соромились пити. Депутату облради Петру Вороні також пропонували, бо ж сидів він скраю. Закушувати яблуком теж давали, бо ж не скупі. Тож взаємодія із залом була справді тісна.
       Маруся Кайдашиха, Мотря, невістка із перцем – найяскравіші образи. Обидві пристрасні, палкі та затяті у всьому. Кайдашиха, попри вік, прагне любощів, на відміну від її чоловіка, котрий часто зазирає до чарчини. На сцені відобразилась небайдужість Марусі до молодших чоловіків. В одязі й танцях гарно втілена краса української дівчини: глибокі декольте на сорочках, довгі коси, плавні рухи, яскраві танці, а ще кохання на тлі прекрасної української природи, словом, яскраве втілення змальованих Нечуєм-Левицьким героїв і подій.
         До слова, прибули на виставу поціновувачі театру з різних районів та навіть із сусідньої області були. Глядацька аудиторія – різновікова. Від школярів, яких спрямували сюди вчителі, а діти не пошкодували, що прийшли, і до людей поважного віку.
       – Нам дуже сподобалось, вчителі придбали квитки, а ми прийшли, – розповіла група учнів 8-го класу школи №19.
       – Нам теж сподобалось, але не зрозуміли, навіщо на сцені були чорти? Вони для нас, віруючих, дещо зайві у цьому творі, – висловив своє бачення Олександр, що сповідує протестантизм.
       Слідкуйте за анонсами, аби на власні очі побачити, що і як у цьому спектаклі.
        Нагадаємо, актори зіграли «Кайдашеву сім’ю» у свій єдиний вихідний зради благородної справи – збору коштів на увічнення пам’яті про колегу – народного артиста України Юрія Попова.
        Завдяки заходу, вдалось зібрати 30 тисяч 300 гривень, повідомили у театрі. Меморіальну дошку встановлять на будинку по вулиці Пушкіна в обласному центрі, де жив Юрій Попов. Гроші передали доньці покійного артиста Ладі Лабзовій, яка теж була на виставі. Дошка обійдеться приблизно у 70 тисяч гривень, частину коштів дасть обласне управління культури. Іншу суму театрали збираються зібрати подібними заходами.

Джерело: Король Н. / Н. Король // Коло. — 2017. — № 6 (763). — 9-15 лютого.