Щедрували й у міській раді

b_1200_700_16777215_00_images_archive_visnukwedruk.15.2.jpg       Ранок 13 січня, на свято Маланки, у приміщенні Полтавської міської ради почався, як і годиться у такі святкові дні, з візиту колядників. Бажати щастя, здоров’я та процвітання посадовцям і всьому місту зібралися вихованці СНВК №86 та актори Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя.
      Першими співати щедрівок узялися діти, які прийшли разом зі своїми вчителями до кабінету міського голови. Аби обряди були автентичнішими, кожному підібрали народний одяг. До програми малечі увійшли вірші, щедрівки і навіть посипання. Звісно, з порожніми руками діти не пішли: Олександр Мамай кожному вручив подарунок.
      Без подарунків не лишились і старші щедрівники – актори з театру ім.М.В.Гоголя, які підготували міні-вертеп із Козою.
      Старання творчих колективів і з маленькими учасниками, і з професійними акторами оцінив міський голова:
– Із давніх-давен у нашого народу існують такі традиції, як колядування та щедрування, і вони здійснюються по-особливому чарівно, казково, неповторно, – зазначив Олександр Федорович. – І це не прості співання, це обрядові дійства, наділені величезною доброю силою. Звичаї, надбані поколіннями, об'єднують людей в один народ, що, на мою думку, найголовніше. Я вітаю всіх полтавців зі старим Новим роком і бажаю насамперед миру. Нехай будуть злагода і благодать у наших сім'ях, добробуту й усіляких гараздів!

Сергій Лещенко. "Полтавський вісник", №2, 16 січня 2015 року.