Шановні наші найменші глядачі та дорослі любителі дива!

b_1200_700_16777215_00_images_gallery_performances_0023-vistavi-theatr-poltava.jpg

Шановні наші найменші глядачі та дорослі любителі дива!

Запрошуємо вас провести незабутній час у театрі і створити собі передноворічний настрій!

Ми вже святково прикрасили наші фойє і чекаємо на вас!

З 17 грудня ми покажемо Вам наші найкращі новорічні казки та запропонуємо Вам казкові фотолокації, адже Новий рік - це час подути з родиною, отримати позитивні емоції та надихнутися на прекрасні добрі справи!
Тож, для Вас мюзикли "Дванадцять місяців", "Жив був пес" та "Снігова королева"! Яскраві, масштабні, музичні, під "живий" оркестр і з фантастичними декораціями!

Час вистав 11-00 та 14-00. Ціка квитка - 70 грн.
Поспішайте за квитками у касу театру та купуйте онлайн на офіційному сайті театру.

Ми дотримуємося усіх карантинних норм і готові гідно зустріти Вас у нас в театрі!
Приходь до театру та відчуй наближення свята!

До зустрічі на наших виставах!