Шоста прем’єра "НАТАЛКИ ПОЛТАВКИ" мала успіх

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/archive/Премєра наталки ЗМІ 2.jpg'
There was a problem loading image 'images/archive/Премєра наталки ЗМІ 2.jpg'

Премєра наталки ЗМІ 2

22 березня, у день 170-річчя від дня народження нашого земляка, видатного композитора Миколи Лисенка, в академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя, відбулася прем’єра вистави Івана Котляревського на музику Миколи Лисенка «Наталка Полтавка».

Це шоста постановка «Наталки Полтавки» гоголівцями за 75 років існування обласного театру.

 

 

На прем’єрі були присутні голова обласної ради Іван Момот, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій, делегація Законодавчих зборів Ленінградської області, яка перебуває на Полтавщині з офіційним візитом на запрошення обласної ради.

Голова обласної ради Іван Момот підкреслив заслуги Миколи Лисенка у розвитку вітчизняної музики, розповів про фестиваль мистецтв «І струни Лисенка живії...», присвячений ювілею композитора, та привітав із прем’єрою вистави «Наталка Полтавка».

Іван Момот наголосив, що вистава «Наталка Полтавка» на сцені Полтавського театру завжди викликала інтерес у шанувальників театрального мистецтва, адже вона відтворює історію та культуру українського народу з його мовою, традиціями, піснями, мораллю. Він висловив упевненість, що і цього разу гоголівці порадують оригінальною постановкою, майстерною акторською грою та чудовим музичним супроводом, подарують своїм шанувальникам гарний настрій.

Понад дві години глядачі із захопленням спостерігали за драматичною історією Наталки та Петра, переживали за долю сценічних персонажів, супроводжували виступ акторів тривалими оплесками.

В антракті бажаючі мали можливість ознайомитися з експозицією архівних документів театру та історією створення опери «Наталка Полтавка», її втілення на театральній сцені.

Після закінчення вистави керівники обласної ради та члени делегації Законодавчих зборів Ленінградської області зустрілися з творчим колективом театру, подякували учасникам вистави «Наталка Полтавка» за майстерну гру, побажали гоголівцям нових творчих успіхів.

                                                         Зі сторінок інтернет видання  "Полтавщина"