У День Збройних сил України гоголівці безкоштовно показали виставу для всіх військовослужбовців Полтавщини

       6 грудня з нагоди 25-річниці Збройних сил України у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Гоголя відбулися урочистості з нагоди цього державного свята.

       Зі сцени у цей день для наших захисників прозвучали слова привітання та підтримки усім військовослужбовцям та представникам Збройних сил України, їхнім рідним та близьким заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Пругла. Також найкращих у своїй галузі було нагороджено грамотами та подяками від керівництва.
       По завершенню урочистостей гоголівці презентували перлину репертуару театру ім. М. Гоголя, виставу, що піднімає патріотичний дух сьогоднішньої нації, історичну драму про видатну постать української історії гетьмана Івана Мазепу «Остання любов Гетьмана» (режисер — Сергій Павлюк) для мужніх захисників і їхніх родин, для справжньої еліти нації, для людей, які із зброєю в руках захищають нас, наші кордони, нашу цілісність.
Вітаємо наших захисників — мужності, професіоналізму, терпіння!

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_zbroini_sulu.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_1denmazepa.jpg     Ольга Коваленко,

     керівник літ-драм частини театру