У театрі ім. Гоголя відбувся концерт симфонічного оркестру для бійців АТО, їхніх рідних та волонтерів

     

b_1200_700_16777215_00_images_archive_IMG_1964.jpg     18 грудня у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбувся концерт симфонічного оркестру для бійців АТО, їх рідних та близьких, тих, хто сьогодні мужньо захищає нашу батьківщину, підтримує наших воїнів. Знаковим стало те, що концерт провели у Всесвітній день волонтера, тому саме ці люди, які стали янголами-охоронцями наших героїв, також були присутні у залі.
      Розпочався концерт зі слів архієпископа Полтавського та Кременчуцького Української Православної Церкви Київського патріархату Федора, який побажав усім терпіння, віри у те, що війна скінчиться. Наголосив, що зараз місія кожного — допомагати, молитися за наших військових. 
     Згадали цього вечора й бійців нашого краю, які полягли за свою Батьківщину, які боролися за те, щоб до їхніх рідних не прийшла страшна війна. Героїв згадали під тужливий наспів скрипки з «Мелодії» М. Скорика. Особливої атмосфери під час концерту додавали вірші заслуженого журналіста України Наталії Святцевої, координатора «Полтавського батальйону небайдужих», у власному виконанні. Наталія Василівна кожного дня спілкується з нашими бійцями, разом з побратимами не боїться їхати на передову, доставляти їм найнеобхідніше. Її слова звучали влучно, з гіркотою правди, але все ж в них відчувалася надія на краще, віра, що ми переможемо.
      Концерт симфонічного оркестру під керуванням його незмінного диригента — народного артиста України Віталія Скакуна зіграв найвідоміші твори популярної сучасної музики. Для всіх присутніх звучали мелодії з легендарного «Привида опери», кінофільма «Зимовий вечір у Гаграх», музика відомої групи Queen та інше. Дякували за неоціненний подвиг нашим героя та тим, хто у складний час доклав максимум зусиль, щоб у нашої країни таки було майбутнє, піснею найкращі солісти театру заслужена артистка України Маргарита Томм та Вікторія Ягодка.

Ольга Коваленко
керівник літературно-драматургічної частини театру