Відкрито 79-й театральний сезон театру ім. М.В. Гоголя

       20 грудня відбулося урочисте відкриття 79-го театрального сезону Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру. Найбільшою радістю для колективу стало те, що вони повернулися на рідку сцену. Майже 9 місяців тривали ремонтні роботи по усуненню наслідків пожежі, що сталася 25 березня у театрі. 
       Розділити радість відкриття до гоголівців завітали глядачі, благодійники, які підтримали колектив у скрутну хвилину, зробили можливим подальше функціонування одного з найстаріших театрів нашої країни.
       Глядачі увійшли у затишну залу, а актори повернулися на свою сцену, щоб дарувати свої емоції, переживання, створювати нові вистави, прославляти Полтавщину на теренах всієї України. Зі сцени пролунали подяки кожному, хто підтримав театр фінансово, або ж надав технічну підтримку. Допомога кожного стала маленька частинка великої справи. 
       На відкритті 79-го театрального сезону гоголівці поділитися з глядачами також і досягненнями за період, поки театр був на ремонті. Адже творче життя колективу не припинялося ні на мить. Гоголівці показували вистави на інших майданчиках, відбулася прем’єра вистави «Наймичка» за Тарасом Шевченком, колектив відвідував дитячі табори з виставами для наймолодших шанувальників театрального мистецтва. 
       Не зупинилася фестивальна та гастрольна діяльність колективу. Гоголівці побували на міжнародному фестивалі «Сцена людства» у місті Черкасах, Всеукраїнському театральному фестивалі «Коломийські представлення» у місті Коломия, Всеукраїнському театральному фестивалі «Вересневі самоцвіти» у місті Кіровоград, міжнародному фестивалі жіночої творчості імені Марії Заньковецької у місті Ніжині. Щедрим на нагороди був Міжнародний театральний фестиваль Чорноморського клубу «Homo ludens» у місті Миколаєві, де колектив презентував глядачам прем’єрну виставу «Наймичка». 
       Все сказане підсумував виконуючий обов’язки головного режисера Владислав Шевченко: «Театр неможливий без глядача, тому ми дякуємо вам, наші дорогі, за те, що ви кожну виставу з нами. Будемо раді бачити вас у нашому театрі знову».
       За багаторічною традицією відкривається сезон у театрі ім. М.В. Гоголя виставою «Наталка Полтавка» — перлиною репертуару гоголівців. Початок 79-го сезону не став виключенням. Цього вечора глядачі насолоджувалися виконанням української опери кращими солістами театру.

b_1200_700_16777215_00_images_archive_79vidkruttja2.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_79vidkruttja3.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_79vidkruttja4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ольга Коваленко,
керівник літературно-драматургічної частини полтавського театру ім. М.В. Гоголя