Вітаємо з відкриттям 78 театрального сезону!

 
Вчора, 2 жовтня, Полтавський театр гостинно приймав шанувальників мистецтва на відкритті 78 театрального сезону! Ми щиро раді, що Ви, шановні глядачі, завітали на зустріч з прекрасним! Це — безперечно свято для колективу, який своєю творчістю, працею прагне дарувати Вам приємні емоції, відчувати теплоту сердець і щирість поглядів. Сподіваємося, що новий сезон принесе нові мистецькі події, які стануть знаковими як для театру, так і для всього міста, культурного простору країни.
Театр вже розпочав свою діяльність і побував у вересні на гастролях у Криму, які вже стали традиційними, показав п’ять вистав («Наталку Полтавку», «Безталанну», «Сватання на Гончарівці», «Лісову пісню» та «Вечір російського романсу»). Надзвичайною радістю для колективу стало визнання на двох Міжнародних фестивалях: «Театр. Чехов. Ялта» (місто Ялта) та «Кримський ковчег» (місто Симферополь), де гоголівці показали свою «Наталку Полтавку». До речі, у фестивалі «Театр. Чехов. Ялта» полтавський театр брав участь вперше і отримав другу премію серед одинадцяти колективів з різних країн. Гоголівців нагородили дипломом лауреата «За вірність традиціям класичного українського музичного театру», а виконавицю головної ролі Наталки – заслужену артистку України Маргариту Томм — спеціальн призом від журі фестивалю .
Наш колектив з новим творчим запалом повернувся до улюбленого полтавського глядача, щоб дарувати Вам мистецтво, нові вистави та враження. Вже незабаром прем’єра мюзиклу-концерту «Сорочинський ярмарок», підготовка до ювілею Кобзаря Тараса Шевченка, фестиваль «В гостях у Гоголя» та багато інших цікавих театральних подій.
Розпочали гоголівці новий сезон своєю монументальною виставою «Наталка Полтавка». Перлина української літератури та пісенної творчості надзвичайно подобається глядачам, знову і знову змушує перейматися долею героїв, співчувати їм. «Наталка Полтавка» — це яскраве видовище з українським колоритом, автентичними костюмами та співами з неперевершеною заслуженою артисткою України Маргаритою Томм у головній ролі.
Це лише початок, тому залишайтеся з нами, дорогі глядачі, чекайте нових прем’єр!

З повагою
гоголівці