"Занадто весела ніч" трансформувалася у веселий бенефіс Олександра Любченка

b_1200_700_16777215_00_images_archive_lubchenko_roduna.jpg     5 жовтня свій 50-річний ювілей відсвяткував актор та режисер Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя, Олександр Любченко. Він – багатогранна особистість, яка не обмежилася тільки акторством. Він ставить вистави, викладає у музичному училищі, є головним режисером Національного Сорочинського ярмарку, завжди у професійному тонусі та на вістрі мистецьких подій. 
    Олександр Віталійович вирішив провести свій день народження з найближчими людьми і, звичайно ж, на сцені, адже це справа всього його життя. Для бенефісного показу було обрано виставу «Занадто весела ніч», де режисером та виконавцем ролі Олександра виступав сам ювіляр. Лірична комедія, зі здавалося б простим сюжетом, мала глибокий підтекст. У той час як на початку всім було весело, до кінця вистави виникали сумні нотки, з’являлися думки про складність людських стосунків, невипадковість переплетень людських доль.

 b_700_700_16777215_00_images_archive_lubchenko1.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_lubchenko2.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_lubchenko3.jpg   

 

 

 

    Окрім гоголівців, на сцені цього вечора полтавська публіка зустрічала відомого актора театру і кіно Анатолія Кота. Як зізнався ювіляр, цей актор став не лише його партнером по сцені, а й гарним другом, який з радістю приїхав зіграти у бенефісній виставі. Також у нових амплуа перед глядачем постали дружина Олександра Віталійовича, актриса полтавського театру Тетяна Любченко, актор Сергій Озерянко і випускниця курсу ювіляра, яка поповнила когорту гоголівців після закінчення музичного училища, Анна Харченко. 
    Після закінчення вистави звучали привітання на адресу ювіляра від начальника управління культури Полтавської ОДА Геннадія Фасія, керівника проекту «Сорочинський ярмарок» Світлани Свищевої, директора Полтавського академічного обласного театру ляльок Ірини Чернікової, директора Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка Миколи Демченка. Творчі привітання приготували колеги по цеху – гоголівці, представники Народного театру Якова Орлова, театру на Павленках, Єврейського театру. 

 

b_700_700_16777215_00_images_archive_lubchenko_7.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_lubchenko5.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_lubchenko6.jpg


   

 

 

 

  

    — Моє головне досягнення — це те, що я займаюся улюбленою справою, роблю те, що подобається не лише мені, а й людям із якими працюю, глядачам, які приходять на вистави. Але найголовніше досягнення – це моя сім’я, батьки, яких я люблю і поважаю, любляча дружина, улюблена донька, — зазнався зі сцени ювіляр. 
    У цьому контексті не можна не згадати про ще одну приємну подію, адже цього вечора також був ювілей і у мами Олександра Віталійовича. Найрідніша людина, яка дала життя ювіляру, була поруч зі своїм сином, розділила його успіх, отримала привітання. Щирі слова та квіти від сина стали приємним подарунком для неї. 
В атмосфері доброзичливості та святкового піднесення завершився ювілейний вечір Олександра Любченка. Вінцем мистецького дійства стали овації для ювіляра та приємні емоції для глядачів, які залишаться гарним спогадом, зміняться новими від наступних театральних подій.


Ольга Коваленко,
керівник літературно-драматургічної частини
театру ім. М.В. Гоголя
Фото автора